Zemědělské stroje Väderstad jsou konstruovány tak, aby vytvářely optimální prostředí umožňující dokonalý vývoj ve vašem oboru. Ať už se jedná o kultivaci, přípravu semenného lože nebo umístění semen, naší vizí je zajistit dokonalý vznik a maximalizovat výnosy.

Všechny
Secí stroje
Zpracování půdy

Všestranný univerzál

Všestrannost kombinovaná s kvalitou a produktivitou. Väderstad Carrier je určen pro mělkou podmítku do hloubky 10 cm.

Zcela nový model Opus je postaven na robustním rámu, který zajišťuje požadovanou tuhost a dlouhou životnost celého stroje.

Rapid je univerzální secí stroj, který provádí přípravu seťového lůžka, urovnávání, setí a opětovné utužení půdy v jediném průchodu.

Zpracování půdy

Kombinace všestrannosti, přesnosti a kapacity zpracování půdy Väderstad vytváří perfektní začátek pro nadcházející plodinu. Nabízíme strojní zařízení pro širokou škálu pracovních hloubek a více úkolů na poli.

Secí stroje

Secí stroje Väderstad kombinují vysokorychlostní kultivaci, vrtání a konsolidaci v jednom průchodu. V kombinovaných verzích je hnojivo umístěno s přesností ve stejném průchodu jako vrtání. Omezením průchodů univerzální secí stroje šetří palivo a vlhkost půdy, což přispívá k lepšímu klíčení a dokonalému vzniku plodiny.

Výsadba

Sázecí stroje Väderstad nabízejí výhody pro každého zemědělce. Poskytujeme vysoce kvalitní secí stroje, aby zemědělství bylo co nejefektivnější z hlediska nákladů. Se všemi našimi secími stroji Tempo může být vaše pěstování plodin prováděno vysokou rychlostí, aniž by byla ohrožena přesnost a přesnost. Výsledek? Unikátní kombinace rovnoměrného zakládání plodin a vysoké kapacity.