Traktory CLASS - naše nabídka

Vybertee si některý z nabízených traktorů CLASS. Nabízíme prodej traktorů pro jihočeský kraj, ale jsme schopni vyhovět i zákazníkům z celé ČR. Pokud si nevyberete přímo z naší nabídky nových traktorů, nabízíme i traktory použité a bazar zemědělské techniky.

Všechny
Traktory
Kolový nakladač
Sklízecí řezačky
Teleskopický nakladač
Sklízecí mlátičky
Lisy
Stroje pro sklizeň píce

Připraven pro větší tažnou sílu.

Větší tažná síla na poli a bezpečnější jízda na silnici - AXION 900 TERRA TRAC Vám nabízí vysoký výkon a mnohostrannost, které potřebujete ve Vašem podnik

Připraven.

Připraven pro všechny velké úkoly: Již u varianty vybavení CIS+ s barevným displejem nabízí nový AXION 900 něco navíc a s vybavením CEBIS s barevným dotykovým displejem získáte

Mluví sám za sebe.

Traktor, jehož přednosti mluví samy za sebe. Ovládání, které není hádankou. Pohodlí, díky kterému se zdají být dlouhé pracovní dny krátké.

Protože on to umí.

ARION jsme vybavili spoustou funkcí, které usnadní Vaši každodenní práci. Špičkový model má maximální výkon 205 k.

Tak, jak chcete Vy.

Každý den přináší nové výzvy, nikdo to nezná lépe než Vy. Proto potřebujete traktor, který s Vámi bude spolupracovat. Nechcete ale jeden z mnoha.

Díky nízkému těžišti a nízké výšce se ELIOS nachází na pracovních místech, která jsou pro klasické traktory nedosažitelná. Čelní nakladače, elektronické řídicí jednotky a přední vývodový hřídel rozšiřují možnosti použití.
Díky nízkému těžišti a nízké výšce se ELIOS nachází na pracovních místech, která jsou pro klasické traktory nedosažitelná. Čelní nakladače, elektronické řídicí jednotky a přední vývodový hřídel rozšiřují možnosti použití.

Malé rozměry, velký výkon.

Silnější, efektivnější, obratnější. V sadech, vinicích, nebo v komunální sféře – nový NEXOS se vždy přizpůsobí Vašim požadavkům a pracovním postupům.

Vše v dosahu.

Od klasického použití v zemědělství a lesnictví až po speciální využití v oblasti komunální techniky - požadavky na čelní nakladač jsou rozmanité.

Za svou krátkou existenci se společnost CLAAS stala významným evropským výrobcem traktorů. Mezi traktory CLASS najdeme modely s výkonem od 47 po 530 koní: velké traktory XERION 4x4, traktory AXION, ARION, ATOS, AXOS i TALOS, traktory kompaktní třídy ELIOS a v oblasti traktorů s úzkým rozchodem NEXOS. Společnost CLAAS nabízí opravdu široký výběr traktorů. V CLAAS vědí, co potřebuje moderní zemědělství.

Pro naše zákazníky chceme to nejlepší a nabízíme to nejlepší - traktory CLAAS pro jižní Čechy. V okresech okresy Pelhřimov, Klatovy a Domažlice a samozřejmě i Třeboň máme množství spokojených zákazníků. Přidejte se k nim - prodej traktorů a dalších zemědělských strojů je naše vizitka.