Firma Grimme vyrábí kompletní technologické linky pro sklizeň brambor a kořenové zeleniny.

Všechny
Příprava půdy
Sázení
Sklizeň
Skladování
Katalogy strojů GRIMME

Vytvořili jsme pro Vás databázi katalogů ke strojům GRIMME.

Třídící zařízení WG 900 a WG 900 Tandem je inovativní třídící linka s kompaktním designem a výškově nastavitelným podvozkem.

Příjmová vana RH 20-45/60 E je zařízení, které je vhodné pro malé až velké farmy. Všechny typy zajišťují maximální výkon v kombinaci s extrémně jemným zacházením s produktem.

Třídící linka RH 20 Combi a RH 24 Combi jsou stroje moderní konstrukce, které přesvědčí řadou možností a umožní splnit širokou škálu požadavků.

Třídící linka RH 12 Combi se hodí zejména na středně velké farmy. Stroj je vybaven násypkou až na 8 m3 materiálu.

Přístroj na plnění beden GBF je plně automatizovaný systém, který může být použit jak v průběhu skladování, tak v průběhu třídění a zpracování brambor.

Dvouřádkový sklízeč GRIMME SE 150-60 je bočně tažený stroj té nejvyšší třídy, který je vhodný pro vysoké plošné výkony.

GRIMME SE 260 je bočně tažený, dvouřádkový sklízeč s objemem zásobníku 6 t.

Bočně tažený jednořádkový sklízeč brambor GRIMME SE 140, s objemem zásobníku na 4 tuny, je jednoduše ovladatelný, snadně nastavitelný a udržovatel

Bočně tažený jednořádkový sklízeč brambor GRIMME SE 75-20 se zásobníkem na 2 tuny brambor je kompaktní stroj vhodný pro malé až střední plochy.

Grimme GF 400 je všestranný tvarovač velkých hrůbků o rozteči řádků od 75 do 90 cm. Samozřejmostí je rychlé přestavení na plošnou frézu nebo na klasické zpracování půdy.

Čtyřřádkový miskový sazeč GL 430 disponuje zásobníkem o objemu 3 000 kg. Nasýpací hrana je při standartním zásobníku ve výšce 1,56 m.

  • drtiče natě
  • hrobkovače
  • 2–8 řádkové sazeče brambor
  • jedno, dvou a čtyřádkové sklízecí nakladače
  • jednořádkový sklizeč brambor a zeleniny se zásobníkem o kapacitě 4 t, opatřeným pohyblivým dnem
  • dvouřádkový sklizeč brambor, nezávislý na sběrném voze díky zásobníku s pohyblivým dnem o kapacitě 6 t, s variabilní výškou až 4 m, všechny funkce stroje jsou řízeny z místa řidiče přes elektromagnetické ventily; díky mírně vzestupným roštovým pásům, pomalému chodu všech separačních orgánu a mezistupněm mezi pásy nedochází téměř k žádnému poškození plodin
  • stroje na pěstování brambor v kamenitých podmínkách (odkaměňovací linka)