Všechny
Secí stroje
Příprava půdy
Zpracování půdy

Nasáklá půda brání pravidelné výměně plynu. Brání to růstu kořenů kulturních rostlin, silně omezen je příjem živin. Tento jev vede ke ztrátám úrody.

Univerzálně použitelný předkypřič Dolomit slouží k celoplošnému kypření půdy zvláště před kombinací rotační brány a secího stroje.

Všestranný kypřič Topas je univerzální talent pro velké množství provozů.

Kompaktní kypřič Kristall spojuje osvědčené výhody dvoulištového stroje s přednostmi kypřiče s třemi nebo čtyřmi lištami, a zaměřuje se tak na optimální pracovní výsledky při obdělávání strniště.

Obdělávání plochého a středně hlubokého strniště i příprava seťového lože v hluboké ornici pro setbu do mulče pomocí jediného stroje šetří investiční a provozní náklady.

 

Intenzivní kypřič Karat se hodí k prvnímu mělkému a celoplošnému obdělávání strniště po sklizni kombajnem i k následným hlubším činnostem s intenzivnějším promícháváním nebo k přípravě seťového lož

Díky bráně Rubin 12 má LEMKEN v nabídce diskovou bránu, která dokáže díky provozní hloubce do 20 cm pracovat stejně hluboko jako kypřič.

Stroj Rubin 10 stanovil nová měřítka v oblasti krátkých talířových bran a nabízí mnoho možností pro další vývoj.

Kompaktní disková brána Heliodor může být použita jak pro mělké obdělávání strniště v lehkých a středních půdách, tak pro přípravu seťového lože pro setbu do mulče nebo za pluhem.

Rotační brána LEMKEN Zirkon 12 je navržena pro maximální trvalé zatížení v konvenčním i konzervačním obdělávání.

Rotační brána Zirkon 8 je navržena pro traktory o výkonu 60 až 175 koní. Různorodé doplňkové vybavení umožňuje přizpůsobení rotační brány libovolným podmínkám.

 

System-Kompaktor je ideální stroj, který dokáže jemně rozdrobit, rovnoměrně prokypřit a dobře zpětně zhutnit seťové lůžko.

Rodinný podnik LEMKEN je mezinárodní lídr na poli profesionálního pěstování rostlin. Náš sortiment zahrnuje výkonnou, univerzální a vysoce kvalitní techniku pro oblasti obdělávání půdy, výsevu a ochrany rostlin.

Středem všech našich aktivit jsou inovativní řešení.

Ty zemědělcům pomáhají živit svět.