Více než každý druhý čelní nakladač v Německu je STOLL. Je to nejlepší důkaz nadstandardní kvality STOLL, kterou nabízí již přes 50 let. I na českém a slovenském trhu se jedná o tradiční volbu

Od výrobce pro výrobce.
Díky dlouholetému vývoji přímo ve výrobě je STOLL schopný nabídnout řešení téměř pro každý používaný model traktoru na trhu. A to při zachování maximální kvality, jelikož každé řešení je přímo na míru traktoru.

Zažijte plnou sílu řady ProfiLine Next Generation značky STOLL. Nastaveny nové parametry v oblasti čelních nakladačů. Jedinečný, maximálně možný výhled z kabiny.

Více než každý druhý čelní nakladač v Německu je STOLL. Je to nejlepší důkaz nadstandardní kvality STOLL, kterou nabízí již přes 50 let. I na českém a slovenském trhu se jedná o tradiční volbu.

Stoll SOLID - všestranný pomocník pro všechny případy. Čelní nakladač, který nemá obdoby. Nechte se přesvědčit čistou silou, snadným ovládáním a působivou trvanlivostí - vyrobeno v Německu.

Omezené prostory, malé plochy a úzké uličky. Tady jsou kompaktní traktory ve svém živlu. Jelikož je důležitá především manévrovatelnost, při silném výkonu a vytrvalosti.

Firma Stoll byla založena již před více než 120 lety panem Wilhelmem Stollem. Původně se továrna na stroje nacházela nedaleko Lipska, ale v poválečných zmatcích, došlo k přestěhování a znovuvybudování podniku v Lengede, malém městečku nedaleko Braunschweigu. Již několik let opuštěný areál cukrovaru se stal základem nově vznikající továrny. Dnes – po více než 65ti letech – jsou v centru továrny stále zachovány historické budovy, kde se však vyrábí již pouze experimentální prototypy a speciální malosériové součástky. Okolo nich vyrostly moderní budovy, kde se vyrábí čelní nakladače i další program firmy. Čelní nakladače Stoll mají zejména na Německém trhu skutečně (s velkým odstupem) nejvýznamnější postavení, až 50% podíl na trhu.

Nakladače Stoll mají tradici na evropském trhu traktorů. Jak ukazují výsledky srovnávacího průzkumu německé zkušebny DLG, nakladače Stoll mají tradičně výbornou úroveň i mezi ostatními předními značkami.